Starlar süper, organizasyon fos

Ajda Pekkan ve Gloria Gaynor konseri bitti ama yankıları sürüyor! Organizasyonun bozukluğu nedeniyle birçoklarının hedef tahtasına oturan konserde en çok eleştirilen konulardan biri de konserin 1.5 saat geç başlaması idi. İşte beklentileri karşılayamayan konserin ardından basına yansıyanlar…Süperstar Ajda Pekkan ve dünyaca ünlü popçu Gloria Gaynor, önceki gece Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş Kampusu’nda birlikte konser verdi. Ancak Bronx Organizasyon tarafından gerçekleştirilen etkinlik talihsizliklerle başladı. Daha önce Parkorman’da yapılacağı anons edilen konser, Bahçeşehir Üniversitesi’ne alınınca, konser alanına girmek isteyen seyirciler uzun kuyruklar oluşturdu. Konserin 1 saat 15 dakika geç başlamasına ve ses düzenin de kötü olmasına sinirlenen birçok izleyici tepki göstererek alanı terk etti.

BASINA VERYANSIN

Sıkıntılarına çözüm bulamayınca bu kez basın mensuplarının yanına gelen izleyiciler, “Şikayetimizi anlatacak hiç kimse yok, paramızla rezil olduk. Bari siz bir şeyler yapın” sözleriyle serzenişlerini dile getirdiler. (AKŞAM)

***

ORKESTRA KRİZİ

Disco’nun Kraliçesi olarak tanınan Gloria Gaynor, önceki akşam İstanbul Beşiktaş’taki Bahçeşehir Üniversitesi’nin kampüsünde konser verdi.

Yaklaşık 4 bin kişinin izlediği konserde Gaynor, Ajda Pekkan’ın “Bambaşka Biri” adıyla Türkçe seslendirdiği “I Will Survive”ı Pekkan’la birlikte söyledi. Konser, Gaynor’ın orkestrası yüzünden bir saat 15 dakika geç başladı. Orkestrayı taşıyan uçak, İngiltere’deki terör olayları sonucu alınan güvenlik önlemleri nedeniyle gecikince konser de geç başladı. Konserin geç başlamasına rağmen, Gaynor, 4 bin kişiyi coşturmasını bildi. (HÜRRİYET)

***

AJDA’YA TEK ŞARKI İÇİN 20 BİN YTL

Beşiktaş’taki Bahçeşehir Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen Gloria Gaynor konserinde Ajda Pekkan da sahneye çıktı. Gaynor’a unutulmaz şarkısı ‘I will Survive’da eşlik eden Pekkan’ın, bunun için 20 bin YTL aldığı öğrenildi. Gaynor’ın “Ajda Pekkan’la aynı sahnede bulunmaktan gurur duyuyorum” dediği konsere yaşanan organizasyon bozuklukları damga vurdu. Parkorman’da yapılacağı söylenen konser, daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi kampüsüne alınınca seyircilerin bir bölümü içeri giremedi. (VATAN)

***

Ajda Pekkan’ın sesi çıkmadı

Günlerdir beklenen Ajda Pekkan ve Gloria Gaynor düeti, dinleyenlere hayal kırıklığı yaşattı. Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Gloria Gaynor konseri, önceki gece Bahçeşehir Üniversitesi konser alanında gerçekleştirildi. Gaynor, 35 yıl aradan sonra ilk defa başka bir sanatçıyla sahnesini paylaştı. Yaklaşık 2 saat gecikmeyle başlayan konsere gelenler umduğunu bulamadı. Yeri Parkorman yerine üniversite bahçesine kaydırılan konser organizasyonuna teknik problemler ve sahnenin yetersizliği gölge düşürdü. Çoğu dinleyici Pekkan ve Gaynor’ı aynı sahnede dinlemenin hayalini kurarken, “I will Survive” parçasında sahneye çıkan Pekkan, Gaynor ile sadece 3 dakika düet yaptı. Pekkan’ın bir türlü parçaya girememesi ve sesinin uzun süre duyulmaması, dinleyenleri hüsrana uğrattı. Düetin ardından konserin bitmesini beklemeyerek alanı terk eden dinleyiciler, “Bizim sesimiz Ajda’dan daha fazla çıktı” dedi. (YENİ ŞAFAK)

***

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s