Dikkat inek çıkabilir! / İşte Joy Türk’ün Radyo Dinleten Romantik İneği…

Dünyanın bir çok kentinden sonra 3 ay boyunca İstanbul’un çeşitli ilçelerinde ve mekanlarında sergilenecek olan “İnek Festivali (Cow Parade)” için tasarlanan inekler, sergilenmeye başlandı. “CowParade İstanbul” etkinliğinde yer alan tek radyo olan JOY TURK’ ün ineğinin adı 89.0, tasarımı ise ressam-tasarımcı Yöntem Sunar’a ait…

Dünyanın en büyük kentsel sanat ve sosyal sorumluluk etkinliklerinden olan Cow Parade’e, İstanbul’un romantik Türkçe radyosu JOY TURK müzik dinleyen ve müzik dinleten çok özel tasarımıyla katıldı. JOY TURK’ ün 89.0 adını verdiği fiberglas ineğin tasarımını Ressam-Tasarımcı Yöntem Sunar yaptı. Tasarımda kullanılan taşlarla işlenmiş radyo ve radyo kulaklığı müziğin güzelliğini, pastel renkler ve 89.0 desenleri ise JOY TURK’ ü, İstanbul silueti ve motifler ise İstanbul’u ve tasarımcıyı yansıtıyor.

Tasarımda kullanılan renklerle, JOY TURK’ ün romantizmi ve İstanbul’ un büyüleyici aroması etkileyici bir biçimde vurgulanıyor.

JOY TURK’ ü temsil eden 89.0 adlı romantik inek, 01 Ağustos ile 31 Ekim 2007 tarihleri arasında 3 ay boyunca Bebek Parkı’nda sergilenecek ve yayından gerçekleştirilecek bir çok aktiviteyle dinleyicilerle buluşacak.

Sanat ile iç içe olan JOY TURK, bu projede de heyecan verici, yaratıcı ve herkesi kapsayacak bu etkinliğin içinde yer alan tek radyo olma özelliğini koruyor. Sosyal sorumluluk çalışmalarına da destek veren JOY TURK, “CowParade İstanbul” etkinliklerinde çeşitli vakıf ve derneklere yapılacak katkıya yayınlarıyla da destek verecektir. (JOYTURK)

Reklamlar