13 yıllık solo albüm hayali nihayet gerçekleşiyor

Şarkıcı Ali Kocatepe’nin meslektaşı ve eşi Aysun Kocatepe 2. solo albümünü nihayet çıkarıyor. İlk solo albümünü 1994 yılında çıkaran güzel şarkıcı, ikinci albüm yönündeki ilk teşebbüsünü 1999 yılında gerçekleştirmiş ancak yaşanan deprem felaketi nedeniyle stüdyoya girememişti. Ardından 2000 yılında albüm çıkarmayı deneyen sanatçı, bu kez de annesinin hastalığı nedeniyle bu hayalini ertelemek zorunda kalmıştı.

EYLÜLDE PİYASADA
2003’te bu kez eşinin yaptığı ‘Sound’u eskidi’ şeklindeki yorum nedeniyle albümünü çıkarmayan Kocatepe, yeniden hazırlıklara koyulmuş ancak yapımcı şirket Universal Müzik iflas edince hevesi bir kez daha kursağında kalmıştı. 2006’da da babasını kaybettiği için amacına ulaşamayan güzel şarkıcı, bugünlerde harıl harıl eylülde çıkacak olan albümüne hazırlanıyor.

Aysun Kocatepe’ye en büyük desteği eşi Ali Kocatepe veriyor. 13 yıllık bekleyişlerine değdiğini belirten Ali Kocatepe, 8 parçalık bir albüm hazırladıklarını belirtiyor: “Albümdeki parçaların 4’ü bana ait. Ayrıca Müfit Bayraşa ve Akın Ertübey’e ait şarkılar da var. Biliyorsunuz son dönemde çıkan her albümde bir Sezen Aksu parçası oluyor. Aysun’un albümümünde de Sezen’le benim ortak bir parçamız olacak.”

(SABAH)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s