Erener ve Atakoğlu bir arada

Sertab Erener & Fahir Atakoğlu yarın saat 21.30’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkacaklar. İkili bu konserde hit olmuş eserlerinin yanı sıra, müzik yaşamlarında birlikte icra ettikleri Fahir Atakoğlu bestelerini seslendirecekler.
Bu konser, Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi ve Laik Oluşum Vakfı ile Vokaliz Organizasyon işbirliği; JTI ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştiriliyor.
Erener ve Atakoğlu’nun konseri, perşembe günü Denizli Ziya Tıkıroğlu Açıkhava Tiyatrosu’nda yinelenecek.
Cemal Reşit Rey’den aldığı piyano, orkestra ve bestecilik dersleriyle müzik eğitimine başlayan Fahir Atakoğlu, Eurovision birincisi Erener gibi İstanbul Devlet Konservatuvarı mezunu. Müzik eğitiminde son noktayı Londra Müzik Okulu’nda koyan Atakoğlu; ülkemizde ”Demirkırat”, ”12 Mart” ve ”Sarı Zeybek” belgesellerine yaptığı müziklerle geniş kitlelerce tanınsa da özellikle yaşamını devam ettirdiği ABD’de kaydettiği caz albümleriyle biliniyor.
İzmir’in 2015’te Expo’ya ev sahipliği yapma mücadelesine manevi katkıda bulunma amacı taşıyan Sertab Erener-Fahir Atakoğlu konserinin biletleri 60, 40 ve 30 YTL bedelle, Biletix  gişelerinde ve Çeşme Kilise önünde satılıyor. Biletix (0216) 556 98 00 (MİLLİYET)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s