Gülşen’in fotoğrafları yönetmeni panikletti

Ünlü şarkıcı Gülşen’in çamaşır makineli fotoğrafları, daha önce genç şarkıcı Atiye Deniz’e çamaşır makineli klip çeken yönetmen Deniz Akel’i panikletti! Ünlü yönetmen, Atiye Deniz’in ‘Beyaz Eşya’ adlı şarkısına bir ay önce bir klip çekti. Akel; çamaşır makinesi kullandığı kliple, Gülşen’in yeni albümü için çektirdiği fotoğraflar arasındaki benzerliği görünce hemen harekete geçti.

ERKEN YAYINLATTI
Klibi Gülşen’in fotoğrafları çıkmadan önce çekmesine rağmen, sektörde sık sık yaşanan ‘çalıntı’ suçlamasına maruz kalmaktan korkarak önlem aldı. Promosyon planlarında klibin yayını, eylül ayında görünüyordu. Ancak Akel, ‘çaldı derler’ korkusuyla prodüktörü ikna ve klibi bir ay önce tüm müzik kanallarına gönderdi. Kendi bulduğu konsepti Gülşen’de görünce şok olan Akel, kariyeri için bu önlemi aldı. İngilizce şarkısıyla çıkış yapan gurbetçi şarkıcı Atiye Deniz ise şu sıralarda Nazan Öncel’le turnede. 

Kliplerde son dönemde çamaşır makinesinin sık sık kullanılması, magazin dünyasındaki kirliliği vurguluyor. Şarkıcı Gülşen, yeni albümünün ilk klibini büyük bir çamaşır makinesiyle ‘Kara Böcükler’ şarkısına çekti. Deniz Akel de klibinde, ihanet ve yalanla kirlenen ilişkilere gönderme yaparak ‘temizlik’ mesajı veriyor. Jennifer Lopez ve Madonna gibi starlar da kliplerinde çamaşır makinesi kullanmıştı.

 

(SABAH)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s