Issız Adam şarkıları Tamba Tumba’da

Issız Adam’ın film müzikleri bu hafta Tamba Tumba’da!Issız Adam şarkıları ve çok daha fazlası bu programda! 60’lı, 70’li, 80’li ve 90’lı yıllardan günümüze tüm zamanların en iyileri Olcay Tanberken’le Tamba Tumba programıyla her Pazar 21’de Radyo Mega (105.4 fm) ile kulağınıza ulaşıyor. (www.radyomega.fm)

 

“Mustafa Hakkında Herşey”, “Babam ve Oğlum” ve “Ulak” gibi filmlerle Türk izleyicinin büyük beğenisini kazanan yönetmen Çağan Irmak’ın yeni filmi “Issız Adam”, gösterime girdiği geçen haftadan itibaren izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Özellikle filmde geçen eski 45’lik plakları ve bu plaklar üzerindeki 70’li ve 80’li yıllara ait eski şarkıları çok beğendiğini ifade edenler için Tamba Tumba’nın bu hafta bir sürprizi var. Issız Adam’da yeralan şarkılar bu hafta Radyo Mega 105.4’te dinleyiciyle buluşuyor. Ayla Dikmen, Nil Burak, Semiramis Pekkan, Hümeyra, Sezen Aksu ve Michael Fugan’ın şarkılarıyla Tamba Tumba 21-23 saatleri arasında radyonuzda. Önümüzdeki haftalarda canlı yayın konuklarıyla filmin şarkılarını ve arka planında yaşananları daha detaylı ele alacak olan program, geçtiğimiz yıllarda Ayla Dikmen’in yeğeni Meltem Çelebioğlu’nu konuk etmiş ve sanatçıyı “Seninle Sonsuza Kadar” albümüyle anmıştı. Ayla Dikmen şarkılarının orijinal kayıtlarından oluşan yeni albümü ise önümüzdeki günlerde müzikmarketlerde.

60’lı, 70’li, 80’li ve 90’lı yıllarda hangi şarkılar listelerdeydi, hangileri günümüze dek ulaşmayı başardı? Pop müziğimizin gizli kalan yönleri, hiç açığa çıkmamış detayları, duymadığınız coverlar ve canlı yayın konuklarıyla Olcay Tanberken’in hazırlayıp sunduğu Tamba Tumba ile zaman tünelinde tam gaz eğlence için Pazar akşamları saat 21’de 105.4 FM Radyo Mega’da buluşalım!

Canlı yayın için: http://www.radyomega.fm veya http://www.radyolarburada.com

RADYO MEGA FREKANSLARI: İstanbul 105.4 Ankara 107.6 İzmir 90.3 Çeşme 90.3 Bursa 102.6 İzmit 102.6 Bandırma 102.6 Balıkesir 102.6 Sakarya 102.6 Çanakkale 97.7 Marmaris 89.0

Nil Burak, Tamba Tumba’ya konuk oluyor!

Bir filmle seslerini hatırladık / Issız Adam’la yeniden hatırladığımız o 5 ses

Issız Adam filmi gözlerimi doldurdu şarkım için para istemedim

Issız Adam şarkıları ve 60’lı, 70’li, 80’li ve 90’lı yıllardan günümüze tüm zamanların en iyileri Olcay Tanberken’le Tamba Tumba programıyla her Pazar 21’de Radyo Mega (105.4 fm) ile kulağınıza ulaşıyor. (www.radyomega.fm)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s