Hande Yener: “Müziğe takığım, şana şöhrete değil!”

Hande Yener, “Hayrola” albümünün tanıtımını önceki gün müzik stüdyosunda yaptı. Müziğe takıntılı olduğunu söyleyen Yener, “Aklımı bu işle bozmuşum. Bu anlamda ufak bir deliyim. Birazcık can damarıma basıldığında havlayabiliyorum ama ısırmıyorum” dedi.

Yener, “Önceki çalışmalarıma göre bu albüm daha pozitif oldu” diye konuştu. Bir önceki albümünde pembe ve turuncu saçlı imajını ‘ironik’ olarak tanımlayan ünlü şarkıcı, yeni albümüyle kendi saç rengine döndüğünü belirtti. Şu anda tarz olarak 50’li dönemleri günümüze uyarlamaya çalıştığını belirten Yener, artık daha pozitif ve eğlenceli şarkılar yaptığını ifade etti.

Patronlar öyle istiyordu
Hande Yener, gazetecilerle yaptığı sohbette, elektronik müziği ‘Nasıl Delirdim’ adlı albümünde keşfettiğini anlattı. Yener, bazı müzik yapımcılarını ise kasaba benzetti: “Bunca zaman bu ülkenin müziğine bildiğiniz üç kasap karar verdi. Aranjörleri tembihlediler. ‘Başka bir şey istiyorum’ deseniz de yapamazdınız, çünkü patronlar böyle istiyordu. Şimdi o patronlar krizden yok oldu, krizin en iyi yanı da bu oldu!”

Müziğe takığım
“Ben müziğe takığım; şana, şöhrete değil” diyen Hande Yener, sözlerine şöyle devam etti: “Aklımı bu işle bozmuşum. Bu anlamda ufak bir deliyim. Birazcık can damarıma basıldığında havlayabiliyorum ama ısırmıyorum!”

Ben de aşk arsızı oldum
Yeni albümündeki ‘Arsız’ adlı şarkıya Teoman’la birlikte düet yapan Hande Yener, ünlü şarkıcıyla ilgili düşüncelerini ise şöyle anlattı: “Teoman çok modern ve karakteristik bir ses. Ayrıca kendisinin enerjisini çok seviyorum.” Hafif serseri tavırların Teoman’a çok yakıştığını söyleyen Yener, ünlü şarkıcıyı ‘aşk arsızı’ olarak tanımladı ve sözlerine şöyle devam etti: “Benim de aşk arsızı durumum oldu. Kimin yoktur ki, hepimiz çocuk gibi olmuyor muyuz?”

Evlilik çiftlere rehavet getiriyor
Uzun süredir Kadir Doğulu ile birlikte olan ve birkaç kez nikah için tarih alan Hande Yener; evliliği bir süre ertelediklerini söyledi: “Evlenemeyince kendi aramızda yüzük taktık. Evlilik kararı almıştık ama bir büyüğümüzü kaybedince erteledik. Evliliğin çiftlere rehavet getirdiğini düşünüyorum. Bu beni ürkütüyor. Erteleme kararını bu yüzden aldık. Zaten şu anda evli gibi yaşıyoruz.”

Reklamlar

Hande Yener: “Müziğe takığım, şana şöhrete değil!”” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s