Hadise Eurovision’a doymadı!

Bayram sonrası kararını verecek olan Hadise tekrar teklif gelmesi halinde Türkiye için yarışabileceğini söyledi. Penti’nin yeni reklam yüzü olan Hadise tanıtım toplantısında “Eğer kaderimde böyle bir şey yazılıysa ikinci kez Türkiye’yi temsil etmek isterim” dedi.

Dördüncü olduğu yarışma dönüşü havaalanında “Eurovision defteri benim için kapanmıştır” diyen Hadise “Türkiye için bir daha katılmamdemedim. ‘Şimdi bu kitabı kapatıyorumve rafa koyuyorumher hafta tozunu alıp arada okuyacağım’ anlamında söyledim” sözleriyle çark etti. Sevgilisi besteci Sinan Akçıl ile ilgili soruları yanıtsız bırakan Hadise, “Evlenmeliyiz şarkısıyla mesajmı veriyorsunuz?” sorusuna ise “Ben her genç kız gibi gelinliklere düşkün olan düğün ve kına gecelerine katılmayı seven bir kızım. Yeni bestecilerle çalıştığımzaman onların beni tanıması gerekiyor güzel şarkılar yapabilmeleri için. Böylece ‘Evlenmeliyiz’ şarkısı ortaya çıktı” yanıtını verdi.

Hadise Eurovision’a doymadı!” üzerine bir düşünce

  1. Artık Hadise ismini bile duymak tüylerimi diken diken ediyor, Belçika istiyordu hani bu kadar yalan dolan varoş bir şarkıcı daha görmedim sürekli adı gibi hadise çok gıcığıma gidiyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s